Rekabetin her zamankinden daha üst sıralarda yer aldığı reklam dünyasında, markaların seslerini duyurması ve bilinirliğinin artması her geçen gün zorlaşmaya başlamıştır. İşte bu noktada, en kreatif grafik tasarım ajansı olarak, markanızın sesini duyurmaya, bilinirliğini arttırmaya, hedef kitleniz ile iletişimi yakalamaya ve akıllarda kalıcı olarak yer edinmenize yardım etmek için buradayız. Biz, işini tutkuyla yapan bir takımın parçasıyız. Sıradanlıktan sıyrılmış, trendleri bilen ve tasarım dünyasının sırlarını keşfetmiş bir ekip olarak tüm projelerimizi titizlikle ve son derece kaliteli işlerin çıkacağı şekilde yürütüyoruz. Müşterilerimiz ile iletişim halinde olarak, istek ve ihtiyaçlarına uygun bir plan oluşturup, her proje için en iyisini sunmayı amaçlıyoruz. Deneyimli ekibimiz kendi alanlarında uzmanlaşmış ve işini aşkla yapan takım arkadaşlarımızdır. Birçok farklı anda sunduğumuz çözümler ile markanızın reklam dünyasında bilinirliğini arttırıyoruz. Projelerin başından sonuna kadar, her aşamasını özenle gerçekleştiriyoruz ve beklentinizin üzerinde sonuçlar almayı hedefliyoruz. Siz de markanızı güçlendirmek ve reklam dünyasında öne çıkmak istiyorsanız, en kreatif grafik tasarım ajansı olarak sizinle yolculuğa çıkmayı çok isteriz. Hayallerinizdeki gibi bir marka için tasarım dünyasının uzmanlarıyla çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

  • Kurumsal Kimlik Tasarımı
  • Pazarlama ve Reklam Tasarımı
  • TV Yayın Tasarımı
  • Ambalaj Tasarımı
  • Web Tasarımı
  • Logo Tasarımı

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Yaratıcılığı ve teknolojiyi bir araya getirerek markalarımızın hikayesini görsel olarak anlatmayı hedefleyip, müşterilerimizin kurumsal kimliğini güçlendirmek için sıra dışı ve kaliteli tasarımlar ile çözüm sunarız. İmajınız bize emanet.

PAZARLAMA VE REKLAM TASARIMI

Pazarlama ve reklam tasarımı konusunda sosyal medyadaki başarılarımızın yanı sıra Google reklamları, Meta reklamları, içerik üretim pazarlama ve SEO konularında da uzman ekibimiz sizin için en güzel işleri gerçekleştirecektir.

REKLAM FİLMİ TASARIMI

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim… Televizyon, radyo, outdoor, indoor, basılı mecralar ve sinema olmak üzere tüm reklam ve bant yayınlarınız için doğru adrestesiniz…

AMBALAJ REKLAMI

Ürünlerinizin şık ve dikkat çekici ambalajlarını özenerek ve hedef kitleye hitap edecek şekilde tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

WEB TASARIMI

Web tasarımı doğrudan grafik tasarımı değildir. Fakat grafik tasarımsız bir web tasarımı olamaz. Arayüzü, görselleri ve mizanpajı gibi birçok detay işler için grafik tasarımı kullanılır. Pratik ve estetik bir web tasarımı için bizi tercih edin.

LOGO TASARIMI

Markanız için en önemli detaylardan ve hafızlarda kalacak olan noktalardan biri de logodur. Logo sizin vizyon ve misyonunuzun görsel özeti gibidir. İyi bir logo ile markanızın kimliğini yansıtın.

Pandora Ajans olarak yenilikçi bakış açısıyla sizlere hem dijital mecralarda hem de ulusal mecralarda reklamlarınız ve tanıtımlarını yapmaktayız. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HIZLI ERİŞİM

İLETİŞİM

Kızılırmak Mah. 1443. Cadde No:25/B 1071 Usta Plaza
B. Blok Kat 32 Daire 201
Çukurambar Çankaya/ ANKARA

YENİ HABERLERİ AL!

    @ Copyright 2023