iF
iF

Kreatif

Kreatif
Pandora Kreatif Sizler İçin İş Başında!

Metin ve Senaryo Yazımı

Reklam filminin en önemli aşaması iyi bir fikir oluşturmak ve senaryo yazmaktır. Çünkü metni iyi yazılmayan bir film hiçbir zaman başarıya ulaşamaz! Bu sebeple çeşitli senaryo yazım teknikleri gelişmiştir ve çekim teknikleri anlatılmak istenen hikâye ile geliştirilmiştir.

 

Çizgi Animasyon

Çizgi film animasyon verdiğimiz hizmetlerin arasında en çok yaptığımız çalışmalar arasındadır. Çizgi film animasyon için birçok farklı şekilde uygulanabilir. En yaygın olanları 3D Animasyon, Çizgi Animasyonu, Bilgisayarda vektörel olarak uygulanan animasyonlar, Cut out grafiklerden yapılan animasyonlar gibi bir çok türde uygulamalarını yapıyoruz. Animasyon sadece çizgi film gibi karakterlerin hikâye anlatımı için değil, çoğu zaman bir konuyu insanlara hızlı ve kolay yoldan anlatmak için de kullanılır. Bu bir ürünün nasıl çalıştığını kullanıcılara anlatmak için, bazen de büyük bir projenin yatırımcılara sunumu için yapılabilir. Bunun dışında çekimi çok zor veya imkânsız olabilecek birçok videonun görselleştirilmesini sağlayabilmektedir. Örneğin Mars’a gidecek bir roketin fırlatma ve iniş aşamalarını animasyonla açıklamak en iyi çözümdür. Çizgi Film Animasyonun anlatılmak istenen mesajı ilgileri dağılmadan insanlara iletme, karmaşıklığa bir düzen getirip basitleştirerek görselleştirmesi, esprili anlatımı gibi sebeplerle çok tercih edilmektedir.

 

Reklam Filmi Yapımı

Reklam filmi televizyon için yapılan filmlerdir. Televizyon yayını içinde program aralarında, dizi veya film aralarında verilen reklam filmleri geniş kitlelere ulaşmaktadır. Tüm dünyada televizyon reklamları firmalar tarafından tercih edilirlik açısından ilk sırada yer almaktadır.  Televizyon reklamları diğer iletişim araçlarına göre daha fazla kitleye ulaşır ve hitap eder. 

 

Fotoğraf Çekimleri

Detaylar dikkat çekicidir. Bir ürünü, markayı, modeli kısacası kadrajın giren görüntüyü ne kadar detaylı ve güçlü bir şekilde anlatırsak etkisi aynı oranda artacaktır. Kaliteli fotoğraflarla firmanızı ön plana çıkarın.

 

Stüdyo Hizmetleri

Size içerik üretmede kolaylık sağlamak için fotoğraf, tanıtım filmi, stüdyo hizmetleri gibi alternatif hizmetlerde sunuyoruz. Firmanızı sanal ortamda tanıtmak için eksik olan materyallerinizi, iş yerinizin ve yaptığınız işin fotoğraflarını, ürün fotoğraflarını, tanıtım filminizi biz çekip hazırlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile verdiğimiz bu hizmet size görsel bir tanıtım avantajı sağlamaktadır. Alışveriş siteleri için ürün çekimleri, ambalaj paket çekimleri reklam ve tanıtım fotoğraf çekimi, görsel tanıtıma ihtiyaç duyan birçok alanda hizmet vermekteyiz.

 

İç ve Dış Mekân Çekimleri

Tanıtım Filmi Yapımı

Viral Reklam Yapımı