iF
iF

Halil Ata Bıçakçı Düşünce

Halil Ata Bıçakçı Düşünce

Transmeditation Practitioner
Dikkatin belli bir fikre/düşünceye odaklanması, dış uyaranlara olan ilginin azalması ve ilk başta telkin edilen düşünceye uygun bir tepkinin verilmesi olarak tarif edilebilir.
Hipnoza benzer durumlar günlük hayatımızda da karşımıza çıkabilir. Örneğin bir filmi seyrederken korkmamız ve bunun fizyolojik belirtilerini göstermemiz, araba kullanırken kaptırıp kendimizi hiç fark etmeden gittiğimiz yerde bulmamız, hipnoz benzeri bilinç durumlarıdır.
Basit bir benzetmeyle hipnoz, film izlemeye benzer. Bir filme gittiğimizde, senaryo, bizim o ortamda hissetmemizi sağlayacak şekilde planlanır.
Bu filme kaptırdığımızda; dikkat “filme” odaklanmıştır, dış uyaranları algılamamız ve ilgimiz azalır, filmde olanları içimizde canlı bir şekilde hissederiz, indüklenen (telkin edilen) duygu veya düşünceye uygun tepki veririz, ama bunların gerçek değil, bizim zihnimizde canlanan şeyler olduğunu hep biliriz. 
Siz siz olun, kendi hayatınızın efendisi olun. Hayalleri gerçeğe dönüştüren adamla trans eğitim programlarına katıularak zihninizi geliştirin. Halil Ata Bıçakçı'nın eşsiz yorumuyla hayatlara dokunmasına, zihninizi tazelemesine, harekete geçirmesine izin verin.

Sayfamızı takipte kalın, etkinliklerimizde hayatınızı şekillendirecek benzersiz konuları ele alan Halil Ata Bıçakçı ile konuşmanın, iletişim kurmanın tadını çıkarın.